Valdyba 2019-2020

VLJS valdyba 2019-2020 m.
VLJS valdyba 2019-2020 m., iš kairės į dešinę: Laura, Sofja, Lukas, Ilona

Ilona Koženkovaitė
pirmininkė

Berlynietė. Vadybos ir verslo studijas pabaigusi Vilniaus universitete, turizmo srityje dirbanti pasaulio keliautoja, apsilankiusi daugiau nei trisdešimtyje šalių net neplanuoja sustoti. Žmogus, pats sau metantis iššūkius ir nebijantis jų priimti, bei neįsivaizduojantis savo kasdienybės be dviračio, knygų ir Berlyno. Labiausiai už viską gyvenime bijo nuobodulio, todėl nelaukdama, kol jis pavys, bėga naujų patirčių ir iššūkių link.

Lukas Medišauskas
pirmininkės pavaduotojas

Fizikas teoretikas, tiksliukas, jau šešis metus gyvenantis Vokietijoje. Per tą laiką sutiko daug puikių lietuvių todėl galiausiai nusprendė aktyviau prisidėti prie lietuvių bendruomenės Vokietijoje ir prie VLJS veiklos, kur tikisi toliau kurti ir plėsti lietuvių tarpusavio ryšius.

Sofja Klokatova-Bendoraitienė
finansininkė

Baigė politikos mokslų studijas Kaune bei Rytų Europos studijų magistrą Berlyno Laisvajame universitete. Gyvenu Berlyne, dirba laisvai samdoma mokslo darbuotoja istorijos srityje, mėgsta keliauti. VLJS jai suteikia puikią galimybę bendrauti ir bendradarbiauti, tobulėti, įgyvendinti savo idėjas bei aktyviai dalyvauti visuomeniniame gyvenime.

Laura Dobilaitytė
raštininkė

Baigusi vadybos studijas Klaipėdos Universitete Socialinių mokslų fakultete ir įgojusi vadybos bakalauro laipsnį. Atkeliavo į Vokietija paskui sekdama meilę. Prie VLJS prisijungė dėka renginio „Idėjų dirbtuvės“, nes organizacijos veikla jai pasirodė įdomi, prasminga ir reikalinga. Jai tai puiki proga išbandyti savo jėgas įgyvendinant skirtingo pobūdžio projektus.