Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį


Litauischer Jugendbund in Deutschland e.V. (VLJS) naudos jūsų pateiktus duomenis informuoti jus apie artėjančius ir buvusius renginius, organizuojamus Vokietijos lietuvių jaunimo sąjungos. Taip pat informuosime jus apie kitus lietuvių išeivijos bendruomenei aktualius renginius ir akcijas, arba susisiekti su jumis tiesiogiai.

Prašome patvirtinti, kad norėtumėte gauti informaciją iš VLJS:

Jūs galite bet kada atsisakyti iš mūsų gaunamos informacijos paspaudę nuorodą „atsisakyti“ iš mūsų gaunamų el. laiškų apačioje arba susisiekę su mumis el. pašto adresu vljs@vlbe.org. Mes pasižadame deramai tvarkyti jūsų asmeninius duomenis. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kokių veiksmų mes imamės jūsų privatumui užtikrinti, apsilankykite mūsų svetainėje. Paspausdami mygtuką apačioje jūs sutinkate, kad mes tvarkytume jūsų asmeninius duomenis vadovaudamiesi aukščiau išdėstytomis sąlygomis.

We use MailChimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to MailChimp for processing. Learn more about MailChimp’s privacy practices here.